תקנון

  תקנון Palette swim
ברוכות הבאות לאתר האינטרנט של Palette swim

אתר זה הנו חנות למכירת בגדי הים בעיצובה של מורן יוסף. החברה עושה מאמצים רבים כדי להקל על הקנייה באתר ועל הביקור בו ומבקשת להבהיר את תנאי השימוש באתר ובכל חלק המשולב בו, לרבות השירותים המוצעים בו ו/או באמצעותו.

הנך מתבקשת לקרוא תקנון זה בעיון טרם שימושך באתר, שכן שימוש מכל סוג באתר ובשירותים המוצעים בו ו/או באמצעותו מהווה הצהרה מצדך כי תנאי השימוש שלהלן מוסכמים עליך ואת מתחייבת לפעול על פיהם בכל שימוש באתר ו/או בשירותים המוצעים לך בו ו/או באמצעותו. המשתמש מצהיר כי הוא בגיר (מעל גיל 18) וכשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות (אם המשתמש קטין או אינו זכאי לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, יראו את שימושו באתר כאילו קיבל את אישור האפוטרופוס)

תנאי השימוש מנוסחים בלשון נקבה מטעמי נוחות בלבד אולם מתייחסים לנשים וגברים כאחד.

הגדרות –

1. בתקנון זה יהיו למונחים הבאים המשמעות המפורטת בצדם

“Palette swim” – חברת מ.י עיצוב והפקות, אפרים קציר 7 הוד השרון ,ע.מ 200531390.

“האתר” –אתר האינטרנט המופעל על ידי מ.י עיצוב והפקות בכתובת www.paletteswimwear.com

“המוצרים” – בגדי ים וכל יתר הפריטים אליהם מתייחסים השירותים באתר וכל הקשור בכך.

“השירותים” – שיווק, מכירה והפצה של המוצרים וכל יתר השירותים אשר יינתנו על ידי החברה מעת לעת ועל פי שיקול דעתה הבלעדי, באמצעות האתר.

אספקה ומשלוחים –

1. בעת ביצוע ההזמנה, Palette swim מאפשרת לך לבחור בהתאם להעדפתך, האם להגיע לאסוף את המוצרים שנרכשו על ידך באופן עצמאי מרחוב אפרים קציר 7, הוד השרון, או לחילופין לקבלם באמצעות משלוח לכתובת כפי שמסרת בפרטי ההתקשרות. למען הסר ספק מובהר כי Palette swim תהיה רשאית בכל עת ובטרם השלמת רכישת המוצרים על ידך להפסיק ו/או להגביל את משלוח המוצרים או איסופם, כולם או חלקם, על פי שיקול דעתה הבלעדי.

2. במקרה בו בחרת באיסוף המוצרים באופן עצמאי יהיה עליך להגיע לסטודיו הממוקם בכתובת אפרים קציר 7 הוד השרון עד 7 ימים ממועד הרכישה וזאת באמצעות תיאום מראש בטלפון שמספרו 054-6646787.

א. איסוף המוצרים יתאפשר רק בכפוף להצגת אישור הרכישה, אשר ישלח אליך בדואר אלקטרוני לאחר רכישת המוצרים, וכן תעודת זהות או רישיון נהיגה עם תמונה של רוכש המוצרים.

ב. נא תשומת לבך כי שמירת המוצרים בסטודיו לא תתאפשר לאחר 7 ימים ממועד הרכישה ומשכך Palette swim לא תהיה אחראית למסירת המוצרים שנרכשו בכל מקרה בו לא תגיעי במועד הנדרש לאיסוף המוצרים, כאמור לעיל, ואת עשויה שלא לקבל את המוצרים במקרה זה ולא תהיינה לך ואת מוותרת על כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי Palette swim ו/או כלפי מי מטעמה בעניין זה.
3. במקרה בו בחרת במשלוח המוצרים לכתובתך חשוב שתדעי כי Palette swim פועלת על מנת לזרז את מועד אספקת המוצרים ובהתאם לכך נוציא את המוצרים שרכשת בתוך 2 ימי עסקים בלבד מיום בו השלמת את רכישת המוצרים באתר בהתאם לפרטים אותם מסרת באתר ו/או לנציגתנו בטלפון. ביצוע המשלוח ייעשה באמצעות חברת שליחויות חיצונית

4. מועדי אספקת המשלוח תלויים בדואר ישראל ו/או ספק שליחויות חיצוני ו/או מי מטעמם והם מוערכים כדלקמן: משלוח בשרות מהיר אקספרס בארץ מגיע לרוב חלקי ישראל עד 4 ימי עסקים מיום השלמת ההזמנה באתר.

5. מאחר ומשלוח המוצרים מבוצע על ידי ספק שליחויות חיצוני ול- Palette swim אין שליטה ויכולת פיקוח על מתן שירותי המשלוח כאמור, ברור כי החברה לא תהא אחראית בשום אופן לשירות המשלוח הניתן על ידי ספק שליחויות חיצוני ו/או מי מטעמם (לרבות באופן חלקי ו/או חסר ו/או לקוי), לרבות לעניין מועד אספקת המוצרים. יחד עם זאת חשוב כי תדעי כי החברה תעשה כמיטב יכולתה על מנת לפתור כל שאלה ו/או בעיה:.

6. עלויות משלוח-
משלוחים בתחומי מדינת ישראל:
שליח עד הבית – 25 ש”ח.
ברכישה מעל 599 ₪, שליח עד הבית ללא עלות.
ביצוע החלפה ע”י שליח כרוכה בעלות של 35 ש"ח

משלוחים ליתר היעדים בעולם:
ארה״ב ואירופה: דואר רשום לכתובת היעד בעלות של 52 ש״ח
דואר אקספרס לכתובת היעד למשלוח – 135 ש״ח
7. עליך לוודא ולבדוק בטרם ביצוע התשלום כי כל המוצרים והשירותים אשר הזמנו על ידך נכונים, טובים, במידה ובכמות הנכונה ומתאימים לכל צרכיך.

8. הזמנת המוצרים, לרבות זמינותם, מחירם ומחיר משלוחם, תהא תקפה רק לאחר הזנת כל הפרטים הדרושים ממך, בין היתר כאמור בתקנון זה ובהתאם למופיע בעת רכישת המוצרים באתר או למבוקש ממך בטלפון, לפי העניין, ולאחר קבלת אישור חברת כרטיס האשראי ו/או העברת התשלום ב- BIT לפי העניין, על ביצוע העסקה נשוא הזמנתך.

9. למען הסר ספק מובהר כי עד לקבלת אישור חברת כרטיס האשראי ו/או אישור העברת התשלום ב- BIT, לפי העניין, על ביצוע העסקה Palette swim אינה מתחייבת לשמירת מחירי המוצרים ו/או מחירי משלוח המוצרים ו/או לשמור מוצרים זמינים למכירה והם יימכרו בשיטת כל הקודם זוכה.

10. לא יינתן כפל מבצעים, מבצעים כאלו ואחרים אשר מתפרסמים באתר ו/או בערוצי המדיה השונים, שימוש בקופוני הנחה המשמשים כהנחה למבצע כזה או אחר יינתנו למימוש בהתאם להחלטת החברה Palette swim. החברה תהא רשאית להפסיק שימוש בקופונים או לחילופין לבטל מבצע כזה או אחר מבלי הודעה מוקדמת ועל פי שיקול דעתה הבלעדי.

מדיניות ביטול והחזרה –
11. לשם מענה מהיר מצדנו בכל מקרה של תקלה במוצרים הנך מתבקשת לבדוק את כל המוצרים מיד לאחר קבלתם ולהודיע ל Palette swim באופן מידי וללא דיחוי על כל תקלה, תלונה, דרישה ו/או טענה בקשר אליהם. מובהר כי אין בהודעה מצדך, ככל שתהיה, כדי להטיל אחריות כלשהי על Palette swim ו/או לחייב את Palette swim בהחלפת המוצר ו/או ביטול העסקה ו/או במתן כל הטבה אחרת וכל מקרה ייבחן לגופו.

12. החלפת מוצר מקולקציה חדשה תתאפשר עד 7 ימי עסקים מיום קבלתו, וזאת בהתאם לתנאים הבאים: המוצר אינו נלבש, מדבקת ההיגיינה לא הורדה מחלקו התחתון והתווית המקורית מוצמדת למוצר.

13. בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע״א 2010, סעיף 6 (9) הגבלת זכות הביטול – לא יינתן החזר כספי על בגדי ים.
14. לא תתאפשר החלפה של בגדי ים הנמצאים תחת קטגוריית sale כללי-
15. ניתן לפנות ל-Palette swim בכל שאלה או בקשה בכל שעות היממה (24/7) באמצעות מערכת ההודעות באתר ו/או בדואר אלקטרוני Paletteswim1@gmail.com וכן בימים ראשון עד חמישי בשעות 09:00-18:00 בימים שישי וערבי חג בשעות 09:00-13:00 בטלפון שמספרו 054-6646787 וכמובן במשלוח מכתב בדואר רשום לכתובת הגפן 15, נווה ירק.

16. בכניסתך לאתר ו/או בעשיית כל שימוש בו ו/או בשירותים המוצעים בו ו/או באמצעותו את מאשרת ומצהירה כי הנך רשאית לבקר באתר ולעשות כל שימוש בו, לרבות קבלת מידע ו/או רכישת המוצרים ו/או קבלת השירותים ו/או תשלום עבורם, ובכלל זה כי הנך בעלת ההרשאה לעשות שימוש בכרטיס האשראי ו/או במערכת BIT שבאמצעותם את רוכשת את המוצרים ו/או יתר השירותים. מובהר כי בכל מקרה בו יתברר כי לא הייתה לך הרשאה לעשות שימוש בכרטיס האשראי ו/או במערכת BIT הנ”ל תהיה Palette swim זכאית, ללא הגבלת זמן, לשיפוי על כל הכספים שתשלם בקשר לכך, בגין כל הוצאותיה האחרות ונזקיה בקשר לכך, מיד לפי דרישתה הראשונה של Palette swim.

17. על מנת שהמוצרים אותם בחרת והזמנת יגיעו אליך מהר ככל הניתן וכדי שתוכלי לקבל מאתנו שירות מהיר וטוב הנך מתחייבת כי כל המידע אשר נמסר על ידך הנו שלם, מדויק, מתאים ומעודכן. את תישאי במלוא האחריות לכל נזק אשר יגרם לך ו/או ל- Palette swim ו/או לצד שלישי הנובע ממסירת פרטים לא שלמים ו/או לא מדויקים ו/או שגויים, מכל סיבה שהיא.

18. המותג Palette swim עושה מאמצים רבים כדי להרחיב ולגוון את היצע המוצרים הנמכרים באתר ואולם מובהר כי מתן השירותים או חלקם על ידי Palette swim ייעשה על פי שיקול דעתו הבלעדי של Palette swim ללא כל התחייבות לגבי היקף ו/או אופן מתן השירותים ובכלל זה השיווק, ההפצה ו/או המכירה של המוצרים. למען הסר ספק מובהר כי Palette swim יהיה רשאי בכל עת להפסיק ו/או להגביל את השיווק, ההפצה ו/או המכירה של המוצרים, כולם או חלקם, על פי שיקול דעתו הבלעדי.

19. כל מידע המופיע באתר, לרבות מדריכים, מאמרים, פרסומים, קישוריות לאתרים, הפניות למידע אחר ו/או נוסף, ניתנים “כמו שהם” (As Is) ו”ככל שיהיו זמינים” (As Available) והם אינם מהווים הנחיה או ייעוץ מסוג כלשהו, אינם חסינים מטעויות והשמטות ואין להסתמך עליהם בביצוע ו/או בהימנעות מביצוע פעולה כלשהי.

20. האתר עשוי להכיל קישוריות (hyperlink) לאתרים אחרים ברשת האינטרנט ואין לראות בהפניה כאמור כהבעת תמיכה, במפורש או במשתמע, בתוכן המופיע באתר המקושר.

21. מובהר כי ל- Palette swim אין שליטה במידע המופיע בכל אתר אחר אליו מפנה האתר כאמור. Palette swim לא יישא, בכל מקרה, באחריות כלשהי לגבי כל מידע ו/או שירות הניתנים באתר המקושר, לרבות ביחס למהימנותם, דיוקם, עדכונם, שלמותם ו/או תדירות פרסומם, ו- Palette swim לא יהא אחראי בכל אופן שהוא לכל נזק ו/או אובדן ו/או הפסד ו/או פגיעה ו/או אחר שיגרמו לך ו/או למי מטעמך ו/או לרכוש עקב כל שימוש באתר המקושר.

22. Palette swim לא יהא אחראית לתקינות הקישוריות ו/או לזמינות האתר המקושר ו/או לכל מידע ו/או שירות המופיע בו ו/או באמצעותו.

23. כל זכויות היוצרים, הדגמים והקניין הרוחני מכל סוג שהוא, לרבות כל אלמנט של טקסט, תוכן, צילום, מידע, נתון, סוד מסחרי, טבלה, רישום, תרשים, תהליך, שיטת ביצוע, תכנית, תוכנת מחשב, קוד מחשב, תמונה, מודל, עיצוב, שרטוט, סימן מסחר, אמצעים ושיטות יצור, לקט של נתונים (לרבות מאגר מידע) ולקט של חלק או כל זכויות היוצרים ו/או ל- Palette swim חל איסור מוחלט להעתיק, לפרסם, לבצע בפומבי, להעביר לצד שלישי, לשדר, להעמיד לרשות הציבור, לעשות יצירה נגזרת, להשכיר ולעשות כל שימוש מסחרי או שאינו מסחרי, במישרין ו/או באמצעות אדם אחר ו/או באמצעות מכשיר, באיזה מן הזכויות האמורות לעיל באופן שאינו מורשה על פי תנאי תקנון זה ו/או על פי החוק, בלא הסכמתה המפורשת, בכתב ומראש, של Palette swim

24. הנך מצהירה כי את מבינה שכל שימוש בלתי מורשה בזכויות היוצרים ו/או בזכויות הדגמים ו/או בקניין הרוחני של Palette swim כאמור לעיל עלול לגרום לנזק בלתי הפיך ו/או לנזק משמעותי אשר עשוי להיות קשה לאומדן.

25. אין באמור לעיל לפגוע בכל זכות יוצרים ו/או קניין רוחני של צד שלישי כלשהו.

26. הפרטיות שלך חשובה לנו מאוד ואנו פועלות כדי לשמור עליה. באופן זה Palette swim אינו שומר, מעבד או משדר נתוני כרטיסי אשראי במערכותיו אלא מסתמך בעניין זה על חברת יעד שריג בע”מ אשר הנה ספק שירותי סליקה מקצועי וחיצוני המאושר כעומד בתקן PCI Level 1. יחד עם זאת, כדי לאפשר לנו לשפר ולייעל את מתן השירותים הניתנים על ידנו, בשימושך באתר את מאשרת ל- Palette swim ו/או למי מטעמה לעשות שימוש בפרטים האישיים אשר יימסרו על ידך במהלך שימושך באתר ובמידע שייאסף אודות דפוסי הפעילות שלך באתר באמצעות מעקב אחר פעילותך באתר, בכפוף להוראות החוק.

27. למעט אם תודיעי לנו אחרת, הנך מאשרת ל- Palette swim ו/או למי מטעמה לשלוח לך מידע ודברי פרסומת בדבר מבצעים, מוצרים ו/או שירותים בהודעה אלקטרונית ו/או בהודעת מסר קצר, לרבות במשלוח מסרונים, ו/או במשלוח דואר לכתובתך ו/או באמצעות פקסימיליה ו/או במערכת חיוג אוטומטי ו/או ובכל דרך אחרת, בין היתר, בהתאם לפרטים אשר יימסרו על ידך במהלך שימושך באתר. מובהר כי תהיי רשאית להודיע ל- Palette swim בכל עת על סירובך לקבל מידע ו/או דבר פרסומת.

28. Palette swim ישמח על כל תיוג חיובי שלו, של מוצריו ושירותיו ברשת האינסטגרם, והוא מבקש להבהיר כי כל תיוג של תוכן בתגיות #paletteswimwear ו/או #paletteswim ו/או #palettemini ו/או #palettewomen מהווה מצדך הזמנה לשיתוף התוכן שתויג או חלקו וכהסכמה שלך להעלאת התוכן שתויג או חלקו לאתר Palette swim ו/או לכל מדיה אחרת ולפרסומו על ידי Palette swim, הכל על פי שיקול דעתה הבלעדי של Palette swim. מובהר כי תהיי רשאית להודיע ל- Palette swim בכל עת על סירובך לשיתוף ולפרסום התכנים ו/או חלקם אשר תויגו על ידך, כאמור.

29. השרת בו מאוחסן האתר מכיל אמצעים לאבטחת מידע ולמניעת חדירת בלתי מורשים תוך שימוש ב- RapidSSL. אולם, מובהר כי באמצעים אלו אין אבטחה מושלמת ועל כן Palette swim ו/או מי מטעמו לא יישאו בכל אחריות, באופן ישיר ו/או עקיף, במקרה של גילוי ו/או שימוש במידע הנמסר על ידך הנובע מחדירה של בלתי מורשים ו/או ממעשים ו/או מחדלים שאינם בשליטת Palette swim.

30. Palette swim ו/או מי מטעמו לא יהיו אחראים באחריות כלשהי, על פי כל עילה שהיא, כלפיך ו/או כלפי כל צד שלישי, במקרה של איחור כלשהו במתן השירותים ואספקת השירותים ו/או במקרה של טעויות ו/או השמטות ו/או הוספות ו/או שיבושים בפרסומי המוצרים ו/או השירותים, כולם או חלקם, ו/או תקינות האתר ו/או קווי התקשורת ואו לנזקים כלשהם, ישירים ו/או עקיפים, אשר ייגרמו בגין השיבושים או ההפרעות. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, Palette swim לא יהיה אחראי כלפיך ו/או כלפי כל צד שלישי לכל נזק, מכל מין וסוג שהוא, שייגרם לכל אדם ולכל רכוש, בשל נסיבות שאין ל- Palette swim שליטה עליהן, ובכלל זה הפסקות חשמל ו/או אי תקינות מערכות המחשב ו/או אי תקינות תשתית אחסון האתר ו/או אי תקינות מערכות צדדים שלישיים הנותנים ל- Palette swim שירותים ו/או אי תקינות מערכת התקשורת ו/או שביתות ו/או השבתות ו/או פעולות איבה ו/או כוח עליון.

31. Palette swim ו/או מי מטעמו לא יהיו אחראים באחריות כלשהי, על פי כל עילה שהיא, כלפיך ו/או כלפי כל צד שלישי, במקרה של שימוש במוצר שלא בהתאם להנחיות היצרן, לרבות כיבוס המוצר שלא בהתאם להוראות היצרן, ו/או בכל מקרה של שימוש לא סביר ו/או שימוש במוצר שלא למטרה לה הוא נועד ו/או במקרה של בלאי טבעי ו/או כיוצב’.

32. Palette swim יהיה רשאי בכל עת ללא צורך בהסכמה כלשהי של כל מאן דהוא לשנות את חזותו של האתר וכן לשנות, לתקן, להוסיף ו/או למחוק לפי שיקול דעתו הבלעדי כל מידע ו/או מוצר ו/או מחיר ו/או שירותים הניתנים באתר, לרבות אך לא רק את תנאי תקנון זה, והוא לא יהיה חייב להודיע לכל מאן דהוא בגין כל שינוי כאמור.

33. Palette swim יהיה רשאי בכל עת ללא צורך בהסכמה כלשהי של כל מאן דהוא להציע ו/או להחליף ו/או לשנות ו/או להפסיק ו/או להסיר מבצעים, הטבות ו/או הנחות לפי שיקול דעתו הבלעדי והוא לא יהיה חייב להודיע לכל מאן דהוא בגין כל פעולה כאמור.

34. Palette swim יהיה רשאי בכל עת ללא צורך בהסכמה כלשהי של כל מאן דהוא להפסיק את פעילות האתר לאלתר או להגביל את השימוש בו לזמנים אשר ייקבעו על פי שיקול דעתו הבלעדי והוא לא יהיה חייב להודיע לכל מאן דהוא בגין כל פעולה כאמור.

35. Palette swim יהיה רשאי בכל עת ללא צורך בהסכמה כלשהי של כל מאן דהוא להעביר זכויותיו ו/או התחייבויותיו על פי תקנון זה ו/או על פי כל הסכם ו/או דין, לרבות בקשר אליך ו/או למי מטעמך.

36. תנאי תקנון זה מגבשים את כל ההסכמות, ההצהרות וההבנות בינך, מחד, ל-Palette swim, מאידך, ובאים במקום כל תנאי שימוש ו/או מסמך ו/או הסכמה, בין בעל פה ובין בכתב, שקדמו לתקנון זה.

37. הנך מסכימה ומתחייבת לכל תנאי תקנון זה ומובן לך כי כל שינוי או תיקון בתנאים אלו או בתנאי מתנאיו או כל ויתור על זכות מזכויות Palette swim יהיו בני תוקף רק בהסכמתה המפורשת, בכתב ומראש של Palette swim.

38. אי הפעלה בין בכלל ובין במועד של כל זכות מזכויות Palette swim על פי תנאי תקנון זה ו/או על פי כל דין לא תיחשב כוויתור עליה מצד Palette swim.

39. על תקנון זה ועל השימוש באתר יחולו דיני מדינת ישראל בלבד והסמכות הבלעדית והייחודית לדון בכל מחלוקת שתתעורר עקב השימוש באתר, לרבות בגין תקנון זה, תהא לבתי המשפט המוסמכים בנצרת. אולם, למרות האמור לעיל בתקנה זו, Palette swim לא יהיה מנוע מלנקוט בכל האמצעים העומדים לרשותו בכל בית משפט בעל סמכות מקומית ו/או עניינית אחרת לשם קבלת כל סעד דרוש ו/או רצוי, לרבות אך לא רק צו מניעה, לשם הגנה על הקניין הרוחני של Palette swim ו/או בשל כל הפרה של תנאי תקנון זה ו/או כל דין.

פה לכל דבר,

Palette swim

מ.י עיצוב והפקות
ע.מ 200531390
הגפן 15 נווה ירק